Rewitalizacja odmładzanie skóry (mezoterapia, Linerase)

Neauvia Organic Hydro Deluxe jest nowoczesnym preparatem do mezoterapii igłowej, która służy do stymulacji i odżywiania skóry bez zmiany wyglądu twarzy.

Innowacyjność Neauvii Hydro Delux polega na:

• Stymulacji skóry do produkcji włókien kolagenowych za pomocą hydroksyapatytu wapnia CaHA

• Nawilżaniu skóry dzięki kwasowi hialuronowemu przygotowanemu w unikalny sposób

Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w naszej skórze substancja, która zatrzymuje wodę i dzięki temu chroni m.in. skórę przed odwodnieniem. Kwas hialuronowy produkowany jest obecnie w procesach biotechnologicznych przez bakterie na wzór naszego obecnego w skórze. Neauvia produkowana jest z niepatogennych dla człowieka bakterii nowego typu Bacillus subtilis. W Neauvii w preparatach do mezoterapii kwas hialuronowy jest nieusieciowany, a w wypełniaczach kwas hialuronowy usieciowany najnowszym polimerem PEG, a nie BDDE.

Zawiera nowatorską domieszkę 0,01% hydroksyapatytu wapnia pobudzającego tkanki skóry do produkcji kolagenu. Z wiekiem, na skutek promieni słonecznych ultrafioletowych, palenia papierosów, włókna kolagenowe pękają i zanikają, co powoduje, że skóra traci jędrność.

Efekty zabiegów:

• Nawilżenie skóry,

• Zwiększenie gęstości i jędrności skóry

• Wzrost produkcji kolagenu przez fibroblasty

• Długotrwała biostymulacja i rewitalizacji

• Redukcja drobnych, płytkich zmarszczek wokół oczu i ust

Częstotliwość zabiegów:
2 zabiegi co 4 tygodnie, potem zabieg przypominający za 3 miesiące

Zabieg nie jest bolesny, a bezpośrednio po wizycie można wrócić do codziennych obowiązków. Preparat podaje się do skóry właściwej, czyli głębiej niż mezoterapie witaminowe, nie pozostają, więc kropelki żelu lub płynu.

StretchCare francuskiego laboratorium RevitaCare to doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE.

Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg StretchCare obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona. Oprócz zastosowania StretchCare na twarz doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie występują zwiotczenia skóry, zastosowany na biust uniesie go, sprawi, że nabierz on idealnego kształtu, a rozstępy, przebarwienia i plamy pigmentacyjne staną się mniej widoczne, skóra biustu będzie idealnie napięta, nawilżona, odżywiona i odświeżona.

Specyfikacja:

Efekt wzmocnienia tkanek skórnych DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia. Tkanki wspierające skórę zostają bardzo wzmocnione.

• Poprawa jakości skóry dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia.

• Wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.

• Zmniejszenie efektów rozciągnięcia DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji.

Dodatkowe informacje

TWARZ I CIAŁO: Dzięki efektowi wzmocnienia i tonizacji, StretchCare®  poprawia napięcie powierzchniowe skóry, szczególnie po zabiegu modelującym, liposukcji oraz przy opadaniu skóry w wyniku starzenia.

Widoczne rezultaty

Skóra jest lepiej napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal twarzy idealnie wyrzeźbiony i wyrazisty. Skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona, “podniesiona”. Twarz odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność. Efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone, a pigmentacja zdecydowanie mniej wyraźna. Efekt rozjaśnienia skóry.

Bio-Revitalisation

Dzięki zawartości bardzo wysoko stężonego retinolu i witaminy C, ma silne właściwości rozjaśniające, wygładzające i napinające skórę. W jego skład dodatkowo wchodzą m.in.: witaminy z grupy B, witamina E oraz witamina D. Taki zestaw substancji aktywnych sprawia, że preparat ten w widocznym stopniu odmładza skórę wokół oczu oraz niweluje obrzęki i zasinienia pod nimi. Bio-Revitalisation o działaniu rozjaśniających i odżywczym ze szczególnych wskazaniem do wymagającej skóry pod oczami to gwarancja najwyższej skuteczności oraz satysfakcji pacjentów.

Specyfikacja:

Minimalizacja drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem skóry Umożliwia głębokim rezerwom wodnym nawilżenie górnych warstw skóry.

• Intensywnie i głęboko nawilżona skóra Zwiększona aktywność wodna – wykorzystanie rezerw.

• Spektakularny blask i promienistość Dzięki zawartości określonych witamin.

• Działania przeciwutleniające Zapobieganie procesowi starzenia się i korekta jego skutków w związku z czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Dodatkowe informacje

Oba rodzaje sterylizacji wykorzystywane w procesie produkcji REVITACARE umożliwiają zachowanie:


• kwasu hialuronowego o dużej lepkości (sterylizacja parowa/termiczna)
• pełnych właściwości witamin (filtracja)

*Szczególnie zalecane do wypełniania kurzych łapek oraz zmarszczek wokół ust, których nie można leczyć z pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego.

Widoczne rezultaty

Skóra staje się gładsza, bardziej napięta i nawilżona, wygląda zdrowiej , zmarszczki stają się mniej widoczne: skóra wygląda młodo! Skóra staje się spektakularnie promienna i pełna blasku. Poprzednio widoczne oznaki starzenia znikają.

Bioaktywny Atelokolagen LINERASEAtelokolagen
 LINERASE
 jest innowacyjną terapią, która regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość, jędrność i naturalny blask.

Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Dzięki terapii skóra staje się wyraźnie odmłodzona.

Terapia jest dostępna w Polsce od czerwca 2015 roku (jego światowa premiera miała miejsce w marcu 2015 r). Linerase to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji, przeznaczony do okolic twarzy, szyi, dekoltu, dłoni  i całego ciała. 

Nowej generacji atelokolagen LINERASE to przełomowy zabieg w walce z oznakami starzenia. Jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do podawania śródskórnego, zarejestrowanym  jako wyrób medyczny. Co istotne, terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny). Procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga okresu rekonwalescencji.

107

Przebieg zabiegu

LINERASE posiada formę płynną. Podawany jest śródskórnie w formie mezoterapii.  Jest aplikowany za pomocą cienkiej i bardzo krótkiej igły (4 mm) . Lekarz podaje niewielkie depozyty produktu w odstępach 1-3 cm na całym  obszarze skóry poddanej terapii. Po zabiegu w miejscu podania preparatu wykonywany jest delikatny masaż.

Zabieg LINERASE jest małoinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Przed zabiegiem u osób wrażliwych można zastosować miejscowe znieczulenie odpowiednim kremem. Nie jest to jednak konieczne ponieważ lekarz najczęściej dodaje do preparatu lidokainę (substancję znieczulającą).

Czas trwania zabiegu to 40 – 60 minut.

Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania preparatu zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Reakcje te zazwyczaj ustępują po kilku godzinach, mogą jednak utrzymać się maksymalnie 3- 7 dni, po czym samoistnie ustępują

Ilość i częstotliwość zabiegów 

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Przy skórach dojrzałych zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii.

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty widoczne jako: napięcie skóry, rozświetlenie i złagodzenie podrażnień mogą pojawić się już po 7 dniach i narastają przez cały czas trwania terapii. Pełny efekt leczenia (napięcie, zagęszczenie, pogrubienie wiotkiej skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków skóry) uzyskujemy w czasie 4 tygodni od zakończenia terapii (3-4 zabiegi). Utrzymują się one przez ok. 12- 18 miesięcy. Po tym czasie dla przedłużenia efektów zalecana jest terapia podtrzymująca obejmująca 1 zabieg na kwartał.

Dla kogo terapia

LINERASE polecany jest osobom, które zaobserwowały u siebie  oznaki starzenia się skóry, spadek elastyczności i blasku, wiotkość, zmarszczki lub też profilaktycznie  po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu.

Bardzo dobre rezultaty osiąga się w leczeniu uszkodzeń skóry typu: rozstępy, blizny potrądzikowe i zanikowe, regeneracja i odbudowa podrażnionej i uszkodzonej skóry.

Na jakie części ciała

Terapia LINERASE zalecana jest na delikatne obszary skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni a także na ciało zwłaszcza w miejscach dotkniętych rozstępami czy w lokalizacjach blizn zanikowych lub potrądzikowych.

Wskazania

– objawy starzenia skóry, skóra sucha, wiotka, zmęczona, pozbawiona blasku i elastyczności

– wspomaganie biorewitalizacji przede wszystkim skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ale również całego ciała

– regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej

– poprawa elastyczności i sprężystości skóry

– zmniejszenie oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek

– leczenie blizn zanikowych, potrądzikowych

– redukcja rozstępów

Przeciwwskazania

– ciąża, okres karmienia piersią

– choroby autoimmunologiczne

– cukrzyca

– tendencje do powstawania bliznowców

– aktywne zakażenia okolicy zabiegu

– choroba nowotworowa

Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.